Небеспечні захворювання.

 

 

Компанія «МетЛайф» пропонує Вам надійний комплексний захист та суттєву фінансову підтримку у разі виявлення одного з поширених захворювань, що несуть підвищену загрозу для життя і здоров'я людини.

 

 

 

 СВОБОДА: Можливість самому вибрати лікувальний заклад, якість і рівень медичних послуг, не обмежуючи себе послугами державної медицини.

 

 Страхування на випадок критичного захворювання для дорослих.

 

Страхування на випадок діагностування в Застрахованої Особи критичного захворювання згідно з умовами Договору Страхування.

 

 Здоров'я Жінки .

 

Ця інноваційна програма страхування передбачає створення найкращих умов не лише для якісного та комфортного лікування хворої жінки, але й для підтримки гідного рівня її життя та її сім’ї протягом терміну, коли працездатність жінки може бути обмежена.

 

Страховим випадком за цією програмою є діагностування в Застрахованої Особи під час терміну дії програми злоякісного новоутворення (раку) одного з жіночих органів (молочні залози, піхви, матки, шийки матки, фаллопієвих (маточних) труб та яєчників) та пов’язана з цим госпіталізація до стаціонару медичного закладу.

 

 Страхування на випадок критичного захворювання дитини – 20 критичних захворюваннь.

 

Страхування на випадок діагностування в Застрахованої Особи (дитини) 20 критичних захворювань згідно з умовами Договору Страхування.

 

Це найповніша на українському ринку програма страхування для дітей, яка передбачає Страхову Виплату від 25% до 100% від Страхової суми в разі діагностування одного з наведених нижче критичних захворювань дитини:

 

Захворювання/стани, що покриваються даною програмою: Рак; Апластична анемія; Менінгіт; Глухота (Втрата слуху); Доброякісна пухлина головного мозку; Гостра ревматична лихоманка; Хронічний активний вірусний гепатит; Інфікування ВІЛ при переливанні крові; Параліч; Поліомієліт; Ниркова недостатність; Цукровий діабет; Набуті хронічні захворювання серця; Правець; Сліпота (Втрата зору); Трансплантація життєво важливих органів (+КМ); Хірургічне лікування захворювань аорти; Хірургічне втручання на серцевому клапані; Епілепсія; Енцефаліт.

 

 

 Хірургічне втручання та/або госпіталізація внаслідок нещасного випадку або ХВОРОБИ для дорослих і дітей.

 

Істотна фінансова підтримка у разі виникнення проблем зі здоров'ям, що настали внаслідок нещасного випадку і спричинили госпіталізацію, хірургічне втручання і непрацездатність в період одужання.

 

Можливість спокійно будувати плани на майбутнє, не побоюючись того, що нещасний випадок змусить використати накопичення для оплати медичних послуг.

 

Страховий захист, що дозволяє самостійно вибрати лікувальний заклад, лікаря в будь-якій частині світу 24 години на добу.

 

 

 

Для вибору оптимальної програми особисто для Вас, зателефонуйте, або зверніться іншим прийнятним для Вас способом і в найкоротший термін ви отримаете пропозицію.

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.