СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ від MetLife.

  Незалежно від того, що готує майбутнє, за допомогою програм страхування життя Ви можете подбати про своїх близьких та допомогти їм підтримати гідний рівень життя у випадку, якщо щось трапиться з Вами або з Вашим подружжям. Окрім можливості погашення заборгованності за кредитом, програми страхування можуть служити джерелом сплати за вищу освіту або стати гідним пенсійним забезпеченням у майбутньому.

Це пакеті програм страхування, що надає унікальне страхове покриття та можливість довгострокового накопичення коштів.
Ви отримуєте фінансовий захист для себе та своєї родини на випадок непередбачуваних неприємних життєвих ситуацій. Це гнучкий пакет програм: термін його дії, розмір страхового внеску, сума страхового покриття, склад програми та вигодонабувачі за Договором Страхування можуть бути змінені.

Переваги

• Надійне накопичення та безпечне інвестування коштів надають змогу отримати додаткове пенсійне забезпечення;
• Унікальний страховий захист (покриття ризиків смерті, непрацездатності та ін.) може бути розширено шляхом придбання додаткового покриття (на випадок госпіталізації, хірургічного втручання та непрацездатності під час одужання);
• Звільнення від сплати чергових Страхових Премій у випадку повної втрати працездатності;
• Захист коштів від негативних наслідків інфляції (індексація);

 

Для вибору найкращої програми страхування особисто для Вас, зателефонуйте, або зверніться по формі зворотного звязку нижче і Ви отримаєте пропозицію від MetLife, яка  обслуговує близько 100 мільйонів клієнтів, має представництва у 50 країнах та займає провідні позиції в США, Японії, Латинській Америці, Європі та на Близькому Сході.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.