Каско від угону , Програма страхування  «МАКСІ ризики» від АТ "ПРОСТО-Страхування".

Страхування автомобіля лише на випадок викрадення або повної загибелі – це унікальна й дуже рідкісна пропозиція на українському ринку автострахування.

 

Викрадення автомобіля в наші дні є цілком звичним явищем. І навіть найсучасніші системи проти викрадення можуть деактивувати, головний чинник – це лише час, який потрібен викрадачеві, щоб подолати захисну систему. Тому, на додаток до встановлення системи проти викрадення, не зайвим буде придбати повне КАСКО (страхування на випадок пошкодження та/або незаконного заволодіння), або, як мінімум, договір страхування на випадок викрадення чи повної загибелі.

Цей продукт підійде досвідченим водіям, які впевнені, що добре управляють автомобілем та не потребують страхування на випадок його пошкодження.

Продукт розрахований також на автовласників, які хочуть захистити своє майно від неправомірного зазіхання, але не вважають за потрібне або не можуть сьогодні дозволити собі фінансово повне страхування КАСКО (викрадення та пошкодження).

За цією Програмою страхування страхуванню підлягають легкові ТЗ вартістю до 1 500 000,00 грн., строком експлуатації до 10 років включно з моменту випуску. ТЗ обов’язково мають бути обладнані протиугінним пристроєм.

 

УВАГА! ТЗ марок Lexus, Toyota Land Cruiser, Range Rover, Porshe Cayenne приймаються на страхування виключно за умови  встановлення на такі ТЗ супутникової сигналізації та абонентського обслуговування Страхувальника компанією, яка встановила таку сигналізацію.

 

·         Місце й час зберігання ТЗ – без обмежень.

 

  • Територія дії договору страхування: Україна.

 

·         Особи, допущені до керування: будь-яка особа.

 

 

 

 Страхові ризики

 

-          «Незаконне заволодіння»,

 

-          «Повна загибель» за ризиком «Пошкодження».

 Приклад страхового тарифу:

 

Вартість ТЗ

Страховий тариф

Без супутникової сигналізації

При наявності супутникової сигналізації

від  25 001 дол.  до  1 500 000 грн.

1,82 %

1,32 %

  Строк дії. Страхова премія

 

Строк дії Договору страхування фіксований – 1 рік. Договір вступає в дію з дня, наступного за днем сплати страхової премії.

 

Страхова премія може бути сплачена в розстрочку 2-а внесками.

 

 

 

Франшиза встановлюється у % від страхової суми, безумовна:

 

Ø       при «ПОВНІЙ ЗАГИБЕЛІ» в розмірі 5 %.

 

Ø       при незаконному заволодінні: 5%.

Ви можете заповнити форму, надіслати запит, або зателефонувати, я відповім  вам в найкоротші строки.

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.